Meer dan 700 boeken over adoptie & opvoeding
Meer dan 700 boeken over adoptie & opvoeding
In de bibliotheek van Steunpunt Adoptie vind je meer dan 700 boeken en films over adoptie en opvoeding. Ontlenen is gratis, je betaalt enkel een waarborg en portkosten. Ontlenen is enkel mogelijk binnen België. Klik hier voor meer info.
Pas op: in de zomervakantie is boeken verzenden voor ontlening enkel mogelijk in augustus. Ophalen in juli kan wel gewoon tijdens de uren.
Auteur Bakker Geeri
Categorie volwassenen
Uitgeverij Aspekt
Isbn 978 9059114609
Jaartal 2005
Iedere adoptie is een unieke belevenis voor degenen die zich er rechtstreeks of zijdelings mee verbonden voelen. Voorbereiden op een zwangerschap is een doodnormale zaak, er zijn legio boeken over geschreven. In dit boek gaat Geeri Bakker in op de voorbereiding tot adoptie. Op positieve toon neemt de auteur ons mee langs het grillige, onvoorspelbare en niet altijd gemakkelijke pad van een adoptie.