Contacteer ons of spring binnen op Raas van Gaverestraat 67b in Gent.

Ontdek onze groepsbegeleidingen, en evenementen.

Het laatste nieuws en interessantste weetjes over de wereld van adoptie.

Ontdek een hulpverlener bij jou in de buurt via deze handige adoptiekaart.

Vind een hulpverlener in jouw buurt

Vind een hulpverlener bij jou in de buurt via onze handige adoptiekaart. Zoek op locatie, naam of leeftijdscategorie. Deze mensen staan klaar om jou verder te helpen.

Heb je hulp nodig bij het raadplegen van de adoptiekaart? Onze nazorgmedewerkers helpen je graag.  

Ben je op zoek naar een jurist of advocaat met kennis van adoptie? In deze lijst vind je enkele namen.

Je hebt nog geen favorieten

'T Einstein Atelier

Adres Gracht 41 3600 Genk BE
Contact Miriam Lindelauf
Mobile 0479 947923
E-mail info@einsteinatelier.be
Website einsteinatelier.be

Adoptiecoach Tara

Adres Zwart Zusterstraat 12 3000 Leuven BE
Contact Tara Mergeay
Mobile 0032 477/29.68.84
E-mail info@adoptiecoach.be
Website www.adoptiecoach.be

Ae Ra Van Geel

Adres Leopoldstraat 17 2920 Kalmthout BE
Contact Ae Ra Van Geel
Mobile +32 479 26 74 30
E-mail Info@renatevangeel.be
Website www.renatevangeel.be

An Sheela Coaching en Conversation

Adres Rue de la Station 164 1457 Walhain BE
Contact An Sheela Jacobs
Telefoon +32 476938402
Mobile +32 476938402
E-mail ansheela.jacobs@gmail.com
Website www.ansheela.be

Ander Perspectief

Adres Steenweg 152 3890 Gingelom BE
Contact Lily Schelfhaut
Telefoon +32492104718
E-mail Lily@anderperspectief.be
Website www.anderperspectief.be

Ann Somers

Adres Kretenburgstraat 119 2640 Mortsel BE
Contact Ann Somers
Telefoon 0474305281
E-mail Anns.somers@hotmail.com
Website

Anne De Keyser

Adres Groenstraat 112 3020 Veltem-Beisem BE
Mobile 0494/485556
E-mail annedekeyser59@gmail.com
Website

Anneleen Vandeven

Adres Lostraat 224 3212 Pellenberg BE
Contact Anneleen Vandeven
Mobile 0494107912
E-mail anneleenvandeven@gmail.com
Website

Arcana

Adres Bredabaan 323 2930 Brasschaat BE
Contact Sollie Sophie
E-mail info@arcanabrasschaat.be
Website arcanabrasschaat.be

Ayco De Geyter

Adres Karel de Preterlei 212 2140 Borgerhout BE
Contact Ayco De Geyter
Mobile 0497 53 68 82
E-mail info@aycodegeyter.be
Website www.facebook.com/profile.php?id=100057417049489

Bart Smis

Adres Aardenburgseweg 57 8310 Brugge (Sint Kruis) BE
Contact Bart Smis
Mobile 0479576561
E-mail smisbart@gmail.com
Website

Butterfly lady: yoga docent & gezinscoach

Adres Belledreef 8 3980 Tessenderlo BE
Contact Annick Boosten
Mobile +32494755868
E-mail boosten.annick@gmail.com
Website

Cerezo

Adres Windhalmstraat 6 2040 Berendrecht BE
Contact Lydia Andries
Mobile 496845486
E-mail weliveatease@gmail.com
Website www.cerezo.be

CGG De Drie Stromen

Adres Koningin Astridlaan 12 9230 Wetteren BE
Contact Frederik Werbrouck
Telefoon 052 21 36 95
E-mail info@cgg.dedriestromen.be
Website www.dedriestromen.be

CGG De Drie Stromen

Adres Sas 13 9200 Dendermonde BE
Contact Frederik Werbrouck
Telefoon 09 348 91 42
E-mail info@cgg.dedriestromen.be
Website www.dedriestromen.be

COCOON

Adres Gouden-Rivierlaan 26 8500 Kortrijk BE
Contact Jolien Lecluyse
Telefoon +32478478377
E-mail cocoonkortrijk@gmail.com
Website cocoonkortrijk.be

Contextpsycho

Adres Lange Schipperskapelstraat 3 2000 Antwerpen BE
Contact Sandra Nuytkens
Mobile 0486553987
E-mail Info@contextpsycho.be
Website www.contextpsycho.be

De Bleekweide vzw

Adres Groot Begijnhof 16a 9040 Sint-Amandsberg BE
Contact Leen Verbeeck
Mobile 0479 55 39 18
E-mail aanmeldingen@bleekweide.be
Website www.bleekweide.be/

De Cocon

Adres Hogestraat 4 8610 Kortemark BE
Contact Mieke Samyn
Telefoon 0471 76 29 77
Mobile 0471 76 29 77
E-mail decocon@psycholoog.be
Website www.psycholoog.be/decocon

De Lotusbron

Adres Karel Govaertstraat 58 2100 Deurne BE
Contact Katlijne Wissels
Mobile 0499/10.29.58
E-mail katelijne.wissels@telenet.be
Website delotusbron.be

De TOL Dienst voor Taal-, Ontwikkelings- en Leerstoornissen

Adres Sulferbergstraat 41A 8000 Brugge BE
Contact Bernard Van Steenkiste
Telefoon 050 34 27 29
Mobile 0497 55 05 25
E-mail info@tol.be
Website www.tol.be

De Veelsprong

Adres Bloksheule 5 9968 Bassevelde BE
Contact Miriam De Rycke
Mobile 0474 35 11 16
E-mail miriamderycke@deveelsprong.be
Website www.deveelsprong.be

De Veelsprong

Adres Oostenstraat 26 2018 Antwerpen BE
Contact Miriam De Rycke
Mobile 0474 35 11 16
E-mail miriamderycke@deveelsprong.be
Website www.deveelsprong.be

De Veelsprong

Adres Hagelandkaai 40 9000 Gent BE
Contact Miriam De Rycke
Mobile 00 32 474 351 116
E-mail miriamderycke@deveelsprong.be
Website www.deveelsprong.be

De Weg Wijzer

Adres Lommelsesteenweg 391 3970 Leopoldsburg BE
Contact Erik de Soir
Telefoon +32476228016
E-mail erik.de.soir@telenet.be
Website www.dewegwijzer.org

De Wenstuin

Adres Pastoriestraat 23 9800 Deinze BE
Contact Sybille Decraene
Mobile 0495 111 681
E-mail sybille.decraene@gmail.com
Website de-wenstuin.webnode.be

De zefier

Adres Vlaanderenstraat 53 9000 Gent BE
Contact Sayira Maruf
Mobile 0484216243
E-mail sayira@dezefier.be
Website www.dezefier.be

Den boomgaard

Adres Statiestraat 142 1570 Tollembeek BE
Contact Frank Borms
Telefoon +32 54 587 434
E-mail frank.borms@telenet.be
Website

Doris d'Hooghe/ Traumacentrum België

Adres Kerkplein 1 9981 Sint-Margriete BE
Contact Doris d'Hooghe
Telefoon 09 379 05 53
Mobile 0472 24 34 61
E-mail doris.dhooghe@skynet.be
Website www.traumacentrum.be

EFocusing

Adres Meugenslaan 13 3010 Kessel-Lo BE
Contact Tine Swyngedouw
Mobile 0484 23 73 42
E-mail tine.swyngedouw@efocusing.be
Website efocusing.be/

Eigenwijs, coach in ouderschap

Adres Kerkstraat 106 9050 Gentbrugge BE
Contact Veerle De Brandt
Mobile +32 487 90 77 27
E-mail veerle@eigen-wijs.be
Website www.eigen-wijs.be

Els Goethals

Adres Vinkenlaan 9 3270 Scherpenheuvel BE
Contact Els Goethals
Telefoon 013/29.44.73
Mobile 0493/194841
E-mail psychotherapeut.goethals@gmail.com
Website psychotherapeutgoethals.be

Eniti

Adres Saffierstraat 82 2600 Berchem BE
Contact Eniti
Telefoon 03 230 20 03
E-mail berchem@eniti.be
Website www.eniti.be

FASD Support

Adres De Boeg 24 7908 KH Hoogeveen, Nederland
Contact Monique de Jong
Telefoon 0031 - 528277584
E-mail info@fasd-support.nl
Website fasd-support.nl

Gestalttherapie

Adres Laar 5 2140 Borgerhout BE
Contact Sara Hendrick
Telefoon 0498525044
E-mail hendricksara7@gmail.com
Website www.sarahendrick.be

Gezondheidscentrum De Tragel

Adres Kroonveldlaan 40 40D 9200 Dendermonde
Contact secretariaat
Telefoon +32 52 200990
E-mail secretariaat@vehamed.be
Website www.detragel.be

Gilbert Van Aelst

Adres Constantin Meunierstraat 73 3000 Leuven BE
Contact Van Aelst Gilbert
Mobile 0475 63 08 88
E-mail gvanaelst@yahoo.com

Griet Declercq

Adres Schildekenstraat 68 9940 Evergem/Ertvelde BE
Contact Griet Declercq
Mobile 0476 67 37 23
E-mail griet.declercq@telenet.be
Website www.psycholoog-meetjesland.be/grietdeclercq

Groeistof

Adres Sint Lambertusstraat 17 2260 Westerlo BE
Contact Joke Roels
Mobile +32485432261
E-mail info@groeistof.be
Website www.groeistof.be

Groepspraktijk de Oase

Adres Gentstraat 40 8760 Meulebeke BE
Contact Bultynck Sarah
Mobile 0479 44 98 44
E-mail info@groepspraktijkdeoase.be
Website www.groepspraktijkdeoase.be

Groepspraktijk Facet Kortenberg

Adres Stationstraat 24 3070 Kortenberg BE
Contact Sara Heremans
Mobile 0492/05.89.90
E-mail sara@verbindend.be
Website groepspraktijk-facet.be/

Groepspraktijk Kompas

Adres Schoolstraat 18 2970 Schilde BE
Contact Lieke Hoppenbrouwers
Telefoon 03 354 34 94
E-mail info@groepspraktijkkompas.be
Website www.groepspraktijkkompas.be

Groepspraktijk Mikado Herent

Adres Schoolstraat 38 3020 Herent BE
Contact Sara Heremans
Telefoon 016417271
Mobile 0492058990
E-mail sara@praktijkmikado.com
Website www.praktijkmikado.com

Groepspraktijk Op-Stap

Adres Bullenstraat 4 bus 1 9800 Deinze BE
Contact Sybille Decraene
Mobile 0495 11 16 81
E-mail sybille@op-stap.com
Website op-stap.com/

Herman Dierickx

Adres Hendrik I-lei 66 1800 Vilvoorde BE
Contact Herman Dierickx
Mobile 0495 52 02 85
E-mail hermandierickx@telenet.be
Website www.psycholoog.be/herman.dierickx

Hestia Centrum voor Psychotherapie

Adres Korte Maagdenstraat 6 2800 Mechelen BE
Contact Pascale Debaune (onthaal)
Mobile 0484 68 70 04
E-mail contact via telefoon of website
Website www.therapiecentrumhestia.be

Het Fluisterend Oor

Adres Doornstraat 37 9260 Serskamp
Contact Gwen Taylor
Telefoon 0476553018
Mobile 0476553018
E-mail gwen@hetfluisterendoor.be
Website hetfluisterendoor.be

Het Rattennest

Adres Gentstraat 383 9041 Oostakker/Gent BE
Contact Katrien Zabeau
Mobile 0477297198
E-mail info@hetrattennest.be
Website www.hetrattennest.be

Huis 8

Adres Zeeldraaiersstraat 5 9160 Lokeren BE
Contact Ilse Van Loy
Mobile 0456/255 063
E-mail info@huis8.be
Website www.huis8.be

Huisartsenpraktijk GPWijgmaal

Adres Weggevoerdenstraat 194 3012 Wilsele - Wijgmaal BE
Contact Sara Heremans
Mobile 0492/05.89.90
E-mail sara@verbindend.be
Website www.gpwijgmaal.be/therapeut/

In Minds

Adres Bierbeekstraat 74 3052 Blanden BE
Contact Kim Lerouge
Mobile 0497202582
E-mail kim.lerouge@gmail.com
Website www.emdr-systeemtherapie.be

In Volle Bloei - Sherborne Samenspel

Adres Hekelgemstraat 162 9320 Erembodegem BE
Contact Griet Ghysels
Telefoon 0496307138
E-mail griet@invollebloei.be
Website www.invollebloei.be

Inge Lambrechts

Adres Drieskenswegel 6 9520 Sint-Lievens-Houtem BE
Contact Inge Lambrechts
Mobile 0473 64 45 44
E-mail inge-lambrechts@skynet.be

Jasmine Verspeet

Adres Roooberg 8 9860 Landskouter BE
Contact Jasmine Verspeet
E-mail jasmine.verspeet@gmail.com
Website www.jasmineverspeet.be/

Jos Peeters

Adres Edelzangerslaan 40/6 3010 Kessel-lo BE
Contact Jos Peeters
Telefoon 016 25 54 08
Mobile 0485 301 391
E-mail jos.peeters@skynet.be

Kaleidoscoop

Adres Bachtenwalle 4 9000 Gent BE
Contact Isabelle Desegher
Telefoon 0474218581
E-mail isabelle.desegher@gmail.com
Website www.praktijkkaleidoscoop.be

Kandrikel

Adres Brusselsesteenweg 648 9050 Gentbrugge BE
Contact Ine Marchant
Mobile 0495 50 55 82
E-mail ine.marchant@kandrikel.be
Website www.kandrikel.be

Kathleen Houtteman

Adres Kastanjestraat 130 130 9000 Gent BE
Contact Kathleen Houtteman
Mobile 0497 07 53 13
E-mail psycholoog@kathleenhoutteman.be
Website www.kathleenhoutteman.be/

Katrien De Coninck

Adres Grote Bollostraat 154 3120 Tremelo België
Contact Katrien De Coninck
Mobile 0497 29 12 82
E-mail katrien.de.coninck.psy@gmail.com

KiKiT

Adres Hollebeek 182 9140 Temse België
Contact Hilde Menten
Mobile 0498 32 54 23
E-mail Hilde@kikit.be
Website www.kikit.be

Kim Huysmans

Adres Berg 16 2470 Retie BE
Contact Kim Huysmans
Telefoon 014375226
E-mail kimhuysmans.psy@telenet.be
Website

Kinderpsychiater Brugge

Adres Rijselstraat 183 8200 Brugge BE
Contact Marijke Vandepitte
E-mail info@kinderpsychiaterbrugge.be
Website

Koromiro bv

Adres Molenlei 215 2650 Edegem BE
Contact Ilse Van Roosbroeck
Mobile 0477 321 855
E-mail info@koromiro.be
Website www.koromiro.be

Kroost

Adres Langveldstraat 4 2220 Heist-op-den-berg BE
Contact Lies Ledegen
Telefoon +3215243485
E-mail info@kroost.be
Website www.kroost.be

Laetitia Lebbe

Adres Jan Broeckaertlaan 15 9230 Wetteren BE
Contact Laetitia Lebbe
Telefoon 0496221552
E-mail info@laetitialebbe.be
Website www.laetitialebbe.be

Lies Cobbaut

Adres Novaretzpad 12 bus 302 9000 Gent BE
Contact Lies Cobbaut
Telefoon 0479771348
E-mail lies.cobbaut@hotmail.com
Website https://www.vind-een-psycholoog.be/psycholoog/liesbeth-cobbaut-gent.html

Luvare

Adres Leipark 24 2870 Ruisbroek BE
Contact Vandenbroecke Grethel
Mobile 0498 63 43 82
E-mail grethelvdb@hotmail.com
Website www.psycholoog.be/grethelvandenbroecke.html/

Mieke Duthoo

Adres Sint-Denijsestraat 226 8500 Kortrijk BE
Contact Mieke Duthoo
Telefoon 0497105426
Mobile 0497105426
E-mail mieke@miekeduthoo.be
Website www.miekeduthoo.be

mijntherapeut.be

Adres Goerenstraat 2 3560 Lummen BE
Contact Leentje Rymen
Mobile +32468541249
E-mail leentje@mijntherapeut.be
Website www.mijntherapeut.be

Multidisciplinair centrum IPO

Adres Herentalsebaan 421 2100 Deurne BE
Contact Lizette Yntema
Telefoon 0497516508
E-mail lizette.yntema@gmail.com
Website ipo.be

Multidisciplinaire praktijk ANKA

Adres Rolstraat 10 1000 Brussel BE
Contact Jessy Vandervaeren
Mobile +32 498 63 19 14
E-mail jessy.vandervaeren@praktijkanka.be
Website praktijkanka.be/nl/

Nele Sillis

Adres Spitaalpoortstraat 70 9000 Gent BE
Contact Nele Sillis
Mobile +32468193279
E-mail nele.sillis@live.be
Website www.vind-een-psycholoog.be/psycholoog/klinisch-psycholoog-nele-sillis-gent.html

OBC De Berkjes

Adres Torhoutse Steenweg 513 8200 Brugge (Sint Michiels) BE
Contact Bart Smis
Telefoon 050 38 14 64
E-mail bart.smis@de-kade.be
Website de-kade.be/nl/de-kade/zorg/obc-de-berkje

OBC ter Wende

Adres Mechelsevest 30 3000 Leuven BE
Telefoon 016 22 45 42
E-mail info@terwende.be
Website www.terwende.be

Oeboentoe

Adres Eentveldstraat 47 9910 Knesselare BE
Contact Katrien Bruneel
Mobile 0468 166 113
E-mail katrien@oeboentoe.be
Website www.oeboentoe.be

Oogappèl, Praktijk voor onderzoek en behandeling

Adres Heilig-Kruisplein 6 8800 Roeselare BE
Contact Dieter Ysebaert
Telefoon 0478420051
Mobile 0478420051
E-mail dieter.ysebaert@hotmail.com
Website

Praktijk Triade

Adres P.A. Vynckeplein 2A 8210 Zedelgem BE
Contact Siska Gunst
Mobile 0498 463213
E-mail siska.triade@telenet.be
Website www.praktijktriade.be

Praktijk voor ambulante psychotherapie en psychiatrie te Gent

Adres Baudelostraat 87 9000 Gent BE
Contact Haribert Goovaerts
Mobile 0495 41 74 56
E-mail haribert.g@telenet.be
Website www.psypraktijk-gent.be/

Praktijk voor psychotherapie en traumaverwerking

Adres Steenland 4 9340 Lede BE
Contact Lieve De Brauw
Telefoon +32497709659
E-mail lievedebrauw@skynet.be
Website

Praktijk voor psychotherapie Spiegelogen

Adres Hoogstraat 211 9100 Sint-Niklaas BE
Contact Marijke Roosens
Telefoon 0486282148
Mobile 0486282148
E-mail marijke@spiegelogen.be
Website www.spiegelogen.be/

Praktijk Zaffelare-Lochristi

Adres Moleneinde 44 9080 Zaffelare BE
Contact Hannah Dejonghe
Mobile 0498 60 96 60
E-mail hannahdejonghe@gmail.com
Website www.psycholooglochristi.be

Praktijkhuis Het Geheel

Adres Nollekensweg 23 2960 Brecht BE
Contact Lieve Van Beeck
Mobile 0475807652
E-mail lievevanbeeck@gmail.com
Website www.psychotherapie-gaaf.be/

PraxisP

Adres Leopold Vanderkelenstraat 32 3000 Leuven BE
Contact Nicole Vliegen
E-mail Nicole.Vliegen@kuleuven.be
Website ppw.kuleuven.be/praxisp

Psy10

Adres Crookstraat 4 9820 Merelbeke BE
Contact Maeyens Tine
Mobile 0497 20 84 39
E-mail tine.maeyens@gmail.com
Website psy10.be

Psycho traumapraktijk ‘de Zandweg'

Adres Sint Pietersstraat 139 3300 Vissenaken/Tienen BE
Contact Elke Brants
Mobile 0471 87 67 65
E-mail elkebrants@dezandweg.com
Website www.dezandweg.com

Resilio

Adres Sint-Rochusstraat 6B 2100 Deurne - Antwerpen BE
Contact Verstraeten Karen
Mobile 0476 66 70 56
E-mail karen.verstraeten@gmail.com
Website resilio.be

Resonans vzw - Brabantse Dienst voor Thuisbegeleiding

Adres Sterrenveld 27 1970 Wezembeek Oppem BE
Contact Ellen Possemiers
Telefoon 02 420 22 44
Mobile 0474 26 13 27
E-mail kookos@resonansvzw.be
Website www.resonansvzw.be

Resonans vzw - Thuisbegeleiding GES

Adres Sterrenveld 27 1970 Wezembeek Oppem BE
Telefoon 02 420 22 44
E-mail bamboe@resonansvzw.be
Website www.resonansvzw.be

Saga

Adres Ramselsesteenweg 186 2230 Ramsel BE
Contact Stefanie Janssens
Telefoon +32498237823
E-mail janssens.stefanie@gmail.com
Website

Samen Slimmer Groeien

Adres Zandvoordeschorredijkstraat 66 8400 Oostende BE
Contact Tania Gevaert
Telefoon 0497338692
E-mail tania@samenslimmergroeien.be
Website www.samenslimmergroeien.be

Samen Slimmer Groeien

Adres Gouverneur Verwilghensingel 8, Kantoor 5A 3500 Hasselt BE
Contact Tania Gevaert
Telefoon +32497338692
E-mail tania@samenslimmergroeien.be
Website www.samenslimmergroeien.be

Sarah Jacobs

Adres Fortlaan 20/101 2070 Zwijndrecht BE
Contact Sarah Jacobs
Mobile 0495575070
E-mail sarahjacobs.psycholoog@gmail.com
Website www.groepsprakijkmenta.be/

Shana Hendrickx

Adres Lostraat 137 2220 Heist-op-den-Berg BE
Contact Shana Hendrickx
Mobile 0484754499
E-mail hendrickx.shana@live.be
Website www.vind-een-psycholoog.be/psycholoog/klinisch-psycholoog-shana-hendrickx-lier.html

Sherborne Samenspel / beperkt aanbod privé

Adres Handelsstraat 2 2570 Duffel BE
Contact Tine Missinne
Telefoon 015 31 92 09
Mobile 0496 23 83 14
E-mail tine.missinne@telenet.be

Sherborne Vereniging België vzw

Adres België
Contact Sherborne Bewegingspedagogiek, ontwikkelingsstimulerend bewegen.
E-mail info@sherborne.be
Website www.sherborne.be

Sinem Cakir

Adres Diestsesteenweg 304 bus 2 3202 Aarschot BE
Contact Sinem Cakir
Mobile 0484689408
E-mail info@sinemcakir.com
Website www.sinemcakir.com

Sint-Jan Berchmansschool

Adres Schepen Dejonghstraat 55 3800 Sint-Truiden BE
Contact Bart Porreye (directeur)
Telefoon 011 68 74 40
E-mail katja.driesen@berchmansschool.be
Website sites.google.com/hesbania.net/sint-jan-berchmansschool

Sprankel Yoga

Adres Gladiolenstraat 2 9150 Kruibeke BE
Contact Carolien Vanlommel
Mobile 0474452887
E-mail sprankelmeteenhoekskeaf@gmail.com
Website

Start-Punt

Adres Snellegemsestraat 41 8210 Zedelgem BE
Contact Menoka Laisnez
Mobile 0493520009
E-mail menoka.laisnez@start-punt.be
Website www.start-punt.be

Sus Weytens

Adres Oude Gentbaan 184 bus 11 9300 Aalst BE
Contact Sus Weytens
Mobile 0494 58 85 12
E-mail sus.weytens@kuleuven.be
Website www.vindeentherapeut.be/therapeut/sus-weytens-aalst.html

Talent & Co

Adres Vagevuurvelden 77 2930 Brasschaat BE
Contact Danielle Kole
Mobile 0486/301083
E-mail danielle@talentenco.net
Website www.talentenco.net

Therapie de deur

Adres Sint-Alfonsustraat 17 8800 Roeselare BE
Contact Timen Devolder
Mobile 0477549953
E-mail Devolder.timen@gmail.com
Website www.therapiededeur.be/timen-devolder/

Therapiecentrum Rapunzel

Adres Begijnenstraat 13 3290 Diest BE
Contact Splingaer Greet
Telefoon 0474 79 74 51
Mobile 0485 25 89 78
E-mail info@rapunzelvzw.be
Website www.rapunzelvzw.be

Tine Moens

Adres Gemeentestraat 33 3210 Linden BE
Contact Tine Moens
Mobile 0476364947
E-mail tine10moens@skynet.be
Website huisartsenlinden.be/

Traumazorg

Adres overwegstraat 67 3530 helchteren BE
Contact Marijke Houben
Telefoon +32489262380
Mobile +32489262380
E-mail marijke.houben@traumazorg.net
Website traumazorg.net

Triangel vzw Multidisciplinair diagnose & therapiecentrum

Adres Rosekapellestraat 19 2150 Borsbeek (Antwerpen) BE
Telefoon 03 321 09 88
Mobile 0473 44 86 33
E-mail info@triangel-vzw.be
Website triangel-vzw.be

Universal Center

Adres Leopoldstraat 40 2550 Kontich BE
Contact Ann-Kasra Van Rompaey
Telefoon +32495517899
Mobile +32495517899
E-mail info@ann-kasra.com
Website universal-center.be

UZ Brussel

Adres Laarbeeklaan 101 1090 Brussel BE
Contact Katrien Vanfraussen
Telefoon 02 477 60 72
E-mail zorgpadtrauma@uzbrussel.be

Vicky Quinet

Adres Gerard de cremerstraat 124 124 9150 Rupelmonde BE
Contact Vicky Quinet
Telefoon 0468324216
Mobile 0468324216
E-mail vicky@groepspraktijkzorgsaam.be
Website

Vidende

Adres Laar 5 2140 Borgerhout BE
Contact Sara Hendrick
Telefoon 0498525044
E-mail info@vidende.be
Website www.vidende.be

Villa Kameleon

Adres Peter Benoitlaan 111c 9050 Gentbrugge BE
Contact Hanne Creupelandt
Mobile 0499 300 801
E-mail info@villakameleon.be
Website www.villakameleon.be

Werner Storms - zelfstandig klinisch psycholoog

Adres Driftweg 69 8420 De Haan BE
Contact Werner Storms
Mobile 0497533866
E-mail info@wernerstorms.be
Website www.wernerstorms.be

Wil Meeus privépraktijk

Adres Oudesteenweg 33 bus 521 2060 Antwerpen BE
Contact Wil Meeus
Telefoon -
Mobile +32485201588
E-mail wil.meeus@telenet.be
Website rosa.be/nl/hp/wil-meeus/