Meld twijfels of bezorgdheden over mogelijke wanpraktijken bij adoptie aan VCA

Ontdek onze vormingen, groepsbegeleidingen en evenementen

Lees onze nieuwste artikels

Bekijk onze webinars on demand

Leer ons kennen en neem contact op

In onze bib vind je meer dan 700 boeken en films over adoptie en opvoeding

Boek een zaal in Gent voor een vergadering, vorming of activiteit

Steun zorg en begeleiding voor adoptiebetrokkenen met een gift

Meer dan 700 boeken over adoptie & opvoeding

In de bibliotheek van Steunpunt Adoptie vind je meer dan 700 boeken en films over adoptie en opvoeding. Ontlenen is gratis, je betaalt enkel een waarborg en portkosten. Ontlenen is enkel mogelijk binnen België. Klik hier voor meer info.

Pas op: in de zomervakantie is boeken verzenden voor ontlening enkel mogelijk in augustus. Ophalen in juli kan wel gewoon tijdens de uren. 

Terug

Kumari, mijn dochter uit Nepal

een ingrijpende ontmoeting in de schaduw van de himalaya

Auteur Van Rijswijk Trees
Categorie volwassenen
Uitgeverij De Geus
Isbn 9789052266183
Jaartal 1999

Trees van Rijsewijk (1952) deed waarover vele mensen slechts denken: in1985 liet ze al haar zekerheden in Nederland achter en reisde helemaal alleen af naar het dak van de wereld.  De intense ervaringen op haar fietstochten door Nepal, Tibet, China en India veranderden haar kijk op het leven, maar de onverwachte ontmoeting met het Nepalese weesmeisje Kumari zette haar wereld pas echt op zijn kop. 
In dit boek, dat ze eerst alleen voor Kumari schreef, vertelt Trees van Rijsewijk over haar fietsavontuur, over haar ingrijpende besluit om een moeder te worden voor Kumari en over het gevecht dat ze moest leveren tegen de bureaucratie.
Trees van Rijsewijk richtte na haar reizen de Stichting Tamsarya op, die in Nepal inmiddels een weeshuis, een school en een tehuis voor ongehuwde moeders heeft laten bouwen.

Toevoegen aan ontlening

Update cookies preferences