Meer dan 700 boeken over adoptie & opvoeding
Meer dan 700 boeken over adoptie & opvoeding
In de bibliotheek van Steunpunt Adoptie vind je meer dan 700 boeken en films over adoptie en opvoeding. Ontlenen is gratis, je betaalt enkel een waarborg en portkosten. Ontlenen is enkel mogelijk binnen België. Klik hier voor meer info.
Pas op: in de zomervakantie is boeken verzenden voor ontlening enkel mogelijk in augustus. Ophalen in juli kan wel gewoon tijdens de uren.
Auteur McMillon Doris
Categorie volwassenen
Uitgeverij St. Martin's Press
Isbn 9065903305
Jaartal 1985
In november 1981 vond de hereniging plaats tussen Doris McMillon en Josefine Reiser, de vrouw die dertig jaar geleden haar dochter had afgestaan.
Doris beleefde een trieste jeugd bij haar wrede en grillige pleegmoeder. Als volwassen vrouw bouwde ze een succesvolle carrière op als televisieverslaggeefster en trouwde met een aardige man. Maar voordat Doris de rust en geborgenheid kon vinden waar ze zo naar verlangde, moest ze nog een taak volbrengen: haar echte moeder vinden.
Mama, waar ben je? is het meeslepende, waar gebeurde verhaal van Doris en haar twee moeders - de vrouw die haar ter wereld bracht en de vrouw die haar grootbracht - en tenslotte Doris' eigen besef wie haar echte moeder was.