Meld twijfels of bezorgdheden over mogelijke wanpraktijken bij adoptie aan VCA

Ontdek onze vormingen, groepsbegeleidingen en evenementen

Lees onze nieuwste artikels

Bekijk onze webinars on demand

Leer ons kennen en neem contact op

In onze bib vind je meer dan 700 boeken en films over adoptie en opvoeding

Boek een zaal in Gent voor een vergadering, vorming of activiteit

Steun zorg en begeleiding voor adoptiebetrokkenen met een gift

Meer dan 700 boeken over adoptie & opvoeding

In de bibliotheek van Steunpunt Adoptie vind je meer dan 700 boeken en films over adoptie en opvoeding. Ontlenen is gratis, je betaalt enkel een waarborg en portkosten. Ontlenen is enkel mogelijk binnen België. Klik hier voor meer info.

Pas op: in de zomervakantie is boeken verzenden voor ontlening enkel mogelijk in augustus. Ophalen in juli kan wel gewoon tijdens de uren. 

Terug

Terug naar waar ik geboren ben

Auteur Verplancke Yanina
Categorie jongeren
Uitgeverij /
Isbn 9789491247224
Jaartal 2011

"Happy life is starting from this moment!"  Deze leus staat op de muur van het Chinese adoptiekantoor in Chongqing en is zeker van toepassing op de zeventien maanden oude peuter, De Xing Fu.  Met haar Nederlandse naam, Yanina, groeit zij op in de Zeeuwse stad, Goes, tot een vrolijke kleuter.  Na een paar jaar vraagt zij zich af waar zij vandaan komt en wilt zij dolgraag haar geboorteplaats, Fuling, zien.  In 2010 maakt zij, samen met haar adoptiefouders en zusje, de onvergetelijke reis naar haar geboortestreek.  Door de ontmoeting met haar verzorgsters en de onderdirecteur van het tehuis, ontdekt ze dat de leus op de muur van het tehuis: "Love has no borders" op waarheid berust.  Zij beseft dat ze de kans, die ze heeft gekregen om iets van haar leven te maken, niet zomaar kan weggooien. 

Toevoegen aan ontlening

Update cookies preferences